Makaleler » MotoypBlog » Kawasaki Ninja H2R'nin Öne Çıkan Özellikleri

Kawasaki Ninja H2R'nin Öne Çıkan Özellikleri

Kawasaki Ninja H2R
Motosiklet performansı son derece önemli! Gerek şehir içinde gerekse de şehirler arası yollarda gitmek istediğiniz noktaya en kısa sürede gitmek ve yolda sorun yaşamamak istiyorsanız en iyi performansı sunacak motosikleti tercih etmelisiniz. Bu noktada, ünlü Japon markası Kawasaki’nin motosiklet modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gerçekten de bir motosiklette olması gereken her detay eksiksiz olarak Kawasaki Ninja H2R’de bulunmaktadır.

 
Kawasaki Ninja H2R’nin Öne Çıkan Özellikleri 
Motosiklet performansının doruk noktası olarak ayarlanmıştır. Superchargerlı motosiklet şaheseri olan bu araç; üstün motor performansıyla beğeni toplamaktadır. Bunun yanı sıra, yüksek kaliteli şasi dinamikleri ile de yeni bir motosiklet ikonu yaratmak adına gerekli olan tüm detayları taşımaktadır. Motorun işçilik detaylarının da harika olduğunu söyleyebiliriz. 2017 yılında Öhlins arka süspansiyon, hızlı vites arttırıcı ve düşürücü, yeni aerodinamik cihazlar, viraj kontrolü ve yatış açısı göstergesi gibi özellikler Kawasaki Ninja H2R’ye eklenmiştir. Bu model taşıdığı özellikleriyle tarihteki yerini alacaktır. Ancak, modelin her şeyden evvel cadde kullanımı için tasarlanmadığını da ifade etmeliyiz. Bu kritere uygun olarak davrandığınız takdirde hiçbir sorun yaşamazsınız. 
Aracın kaslı görüntüsü kadar renk seçeneklerinin de fazla oluşu; onu değerli kılmaktadır. Bu sayede, kendi tarzınıza uygun olan bir modeli rahatlıkla satın alabilirsiniz. Motosiklet kullanmak bir hayat tarzı olduğu için modelin güç ve performans özelliklerinin dışında tasarım özelliklerine de önem vermelisiniz. Kawasaki Ninja H2R; renk uyumuyla size bu konuda da çok fazla şey vaat etmektedir. 
Yine donanım özelliklerinden bahsetmek gerekirse Öhlins’in son derece beğenilen TTX amortisörünün eklenmesi bu araca birçok konuda fayda sağlamaktadır. Arkada artan sabitlik ile beraber gelişmiş viraj performansı sunması ciddi bir avantaj! Bunun yanı sıra, mükemmel tepme, daha kolay ve sportif yol tutuşunun aracı farklı kılan detaylardan birkaç olduğunu ifade edebiliriz. Pist sürüşü yapıyorsanız bu motosiklet ile kendinize duyduğunuz güven artacaktır. 
Kawasaki Ninja H2R’de mükemmel yol tepkisinin olduğunu söylemeliyiz. Hızda daha fazla sabitlik ve daha kolay şerit değişikliği; yine bu modelin dikkat çeken özellikleri arasında bulunmaktadır. Esnek süspansiyon; şehir içerisinde karşınıza çıkması muhtemel tümseklere karşı daha kolay tepki vermenizi ve sürüş kolaylığı elde etmenizi sağlayacaktır. 


Kawasaki Ninja H2R Hakkında Bilinmesi Gerekenler 
Yatış açısı göstergesi; Kawasaki Ninja H2R’nin dikkat çeken bir özelliği olarak beğeni toplar. Aracın yeni gösterge paneli son derece kalitelidir. Yatış açısı ekranı ve yatış açıcı kayıt işlevi; gösterge panelinin öne çıkan özellikleri arasında bulunmaktadır. Bu araç ile viraj kontrolünü de rahatlıkla yapabilirsiniz. Kawasaki viraj kontrolü; motor ve şasi parametrelerini viraj boyunca viraj girişinden çıkışına kadar tepe noktasından gözlemlemektedir. Bu sayede, hızlanmadan frenlemeye, sonrasında tekrardan hızlanmaya pürüzsüz geçiş için fren kuvvetini ve motor gücünü hafifleştirmektedir. Bir başka deyişle, viraj boyunca kullanıcıya hedeflenen çizgiyi izlemesinde yardımcı olmaktadır. 
Kawasaki Ninja H2R’nin öne çıkan bir özelliği de aerodinamik olarak tasarlanmış gövdesidir. Kawasaki’nin hiçbir supersport modelinin öne eğimli agresif bir duruşa sahip olmaması bilinen bir gerçektir. Öne eğimli duruşun direksiyonu çabuk çevirme noktasında fayda sağladığını söyleyebiliriz. Ancak, Ninja H2R’de böyle bir ihtiyaç söz konusu değildir. Bu model için tasarlanan hız aralıklarında böyle bir duruş; en yüksek hız beklentilerini engelleyecek türden bir sürükleme yaratacaktır. 
Kawasaki Ninja H2R; sürüş pozisyonu ve ergonomiği başta olmak üzere tek taraflı maşa, egzost sistemi ve daha birçok size avantaj sağlayacaktır. Satın alma fikriniz varsa acele etmelisiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4