Makaleler » MotoypBlog » Kawasaki W800 Hakkında Merak Edilenler

Kawasaki W800 Hakkında Merak Edilenler

Kawasaki W800
Motosiklet satın almak istiyorsanız Japon teknolojisinden kesinlikle faydalanmalısınız. Bu noktada, Honda ve Yamaha markaları kadar Kawasaki markasına da şans tanımalısınız. Birbirinden kaliteli motosiklet modellerine sahip olan Kawasaki; fiyat performans oranı bakımından da çok beğeneceğiniz ürünler ile karşınıza çıkmaktadır. 
Kawasaki W800; klasik motosiklet kategorisinde yer almaktadır. Dışarıdan bakıldığında son derece heybetli bir duruşunun olduğunu söyleyebiliriz. Motoru başta olmak üzere diğer donanım özellikleri; her biri diğeriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Kaslı görüntüsüyle taraflı tarafsız herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Birden çok renk seçeneğinin olması da bu motoru öne çıkaran detaylardan yalnızca birisidir. Bir başka deyişle, Kawasaki W800’e sahip olmak adına gerçekten çok fazla sebebiniz bulunuyor! 


Kawasaki W800’ün Öne Çıkan Özellikleri 
Öhlins arka süspansiyon; diğer markaların modellerinde olmayan bir özellik olarak Kawasaki W800’de sizlerle buluşmaktadır. Brembo frenlerin gelişmiş frenleme performansını tamamlayan, son derece yüksek bir kaliteye sahip olan öhlins arka süspansiyon; hayal ettiğiniz sürüş konforunu size fazlasıyla sunmaktadır. Motorunuzun üst kalite parçalarla donatılmış olduğunu gösteren detaylardan yalnızca birisi olmaktadır. 
Daha önce de söylediğimiz gibi Kawasaki W800; Brembo frenler ile size güvenlik konusunda en iyisini sunmaktadır. Geçmişte de mükemmel olan fren performansını en üst seviyeye çıkarmak adına yüksek spec parçalar kullanılmıştır. Seri üretim modeller için Brembo frenlerin en iyi seçim olduğunu bilen Kawasaki; yüksek hassasiyetli işleviyle doğrudan fren kuvveti ve mükemmel kontrol sağlamaktadır. Motorun R versiyonu tarzına yüzde yüz hayran kalacaksınız. Parlak yeşil sarı renginin özel grafikte bulunan bir renk oluşu gözden kaçmamaktadır. R versiyonu grafikleri içeren özel tank pad’i standart bir Kawasaki motosiklette olması gerektiği türdendir. 
Bir motosikleti vazgeçilmez kılan detaylardan birisi de hiç şüphesiz seledir. Kawasaki W800; kabartma sele malzemesine sahiptir. Ayrıca, selede modeli standart versiyonlardan ayıran Z işareti bulunmaktadır. Motorun aynalarının da yenilendiğini söylemeliyiz. Yeni aynalar döküm kaplama olmakla beraber agresif bir görünüme sahiptir. Keskin tasarımıyla da fark yaratmaktadır.

 
Kawasaki W800 Hakkında Merak Edilenler 
Kawasaki W800; her bir detayı ile beğeni toplamaktadır. LED ön farının da bu detaylardan birisi olduğunu söylemek gerekir. İnce kompakt kafa grenajının olabildiğince aşağıya yerleştirilmiş olması; depo üzerinden başlayan çizgiyi daha da uzatmaktadır. Kawasaki; bu modelde diğer modellerden farklı olarak ilk kez düşük reflektör LED ön far tasarımını kullanmıştır. LED kullanılmış olması; hiç şüphesiz ne kadar ince bir tasarıma sahip olduğunu vurgulamaktadır. Aracın ön yüzünün daha da parlamasını sağlar. Bu sayede, Kawasaki sürücülerinin trafikte fark edilmemek gibi bir sorunu olmayacaktır. 
Motorun gösterge panelinin de öne çıkarılması gereken bir detay olduğunu söyleyebiliriz. Vites göstergesi; bilhassa vites değiştirirken doğruluğunu keskinleştirmektedir. Bu sayede, araca duyulan güveni arttırmaktadır. Yeni vites gösterge fonksiyonu; motorun daha sportif bir görüntüye kavuşması noktasında önemli bir detaydır. Bir başka deyişle, vites değiştirmek; motosiklet kullanıcıları için çok daha heyecan verici hale gelmektedir. 
Motorun hava soğutma sistemine de başka bir paragrafta değinmeliyiz. Hava filtre kutusunun şasi demirlerinin arasına yerleştirilmesi sayesinde hava emilimi motor ısısından etkilenmektedir. Hava soğutma sistemi; soğuk havayı yan grenajların önündeki kanallardan hava filtre kutusuna göndermektedir. Bu sayede, ısı kaynaklı performans kaybını en aza indirgemektedir. 
Kawasaki W800’ün övgüyü hak eden bir diğer özelliği ise geniş hacimli benzin deposu olmaktadır. Yeni benzin deposunun tasarımı yakıt kapasitesini 17 litreye çıkartmıştır. 
Sonuç olarak, Kawasaki W800; hayalinizdeki motosikletin tüm özelliklerini taşımaktadır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4